2018 12 26 /23:42

Cristiano Ronaldo ištraukė tašką, „Inter“ palaužė Neapolio klubą

Turino „Juventus“ negali leisti pailsėti Cristiano Ronaldo net per Kalėdas. Treneris Massimiliano Allegri leido savo garsųjį puolėją į kovą per paskutines 25 minutes, kai Turino futbolininkai buvo atsilikę ir kovojo likę dešimtyje.
Cristiano Ronaldo švenčia įvartį Bergame.
Cristiano Ronaldo švenčia įvartį Bergame. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

C.Ronaldo sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti lygiąsias 2:2 per sudėtingas rungtynes Bergame su „Atalanta“ trečiadienį.

Tai tik antras kartas šį sezoną Italijos lygoje, kai „Juventus“ prarado taškus.

Viltis priartėti buvo sužibusi už Turino komandos žengiančiai „Napoli“, bet ji trečiadienį žaidžia vėlai vakare 0:1 nusileido Milano „Inter“. Pergalingą įvartį per teisėjo pridėtą laiką šeimininkams pelnė 21 metų argentinietis Lautaro Martinezas.

Antroje vietoje esantis Neapolio klubas atsilieka nuo „Juventus“ devyniais taškais, o pats lenkia trečioje vietoje esantį „Inter“ penkiais taškais.

Čempionų titulą ginanti Turino komanda jaučiasi rami priekyje.

„Svarbiausia, kad gavome tašką prieš gerą komandą, – dėl prarastų taškų neliūdėjo „Juventus“ treneris M.Allegri. – Mes atrodėme gerai, kai likome dešimtyje. Bet likome ir nusivylę, nes norėjome laimėti.“

„Juventus“ planavo patausoti C.Ronaldo ir kai kuriuos kitus komandos lyderius. Turino ekipa pirmavo Bergame, kai „Atalanta“ gynėjas Beratas Djimsiti įsimušė į savus vartus Alexo Sandro skersuotą kamuolį.

Tačiau Duvanas Zapata dviem įvarčiais išvedė „Atalanta“ į priekį.

„Juventus“ šansai dar labiau subjuro, kai Rodrigo Bentancuras buvo priverstas palikti aikštę dėl antros geltonos kortelės antrojo kėlinio pradžioje.

M.Allegri metė į kovą C.Ronaldo 65-ąją mačo minutę, ir jau po trylikos minučių portugalas smūgiu galva išlygino rezultatą po kampinio.

C.Ronaldo iškart čiupo kamuolį, kviesdamas komandos draugus skubėti ir kovoti dėl pergalės, o ne tenkintis lygiosiomis.

Per pridėtą laiką „Juventus“ pelnė trečią įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Tai buvo dvyliktasis C.Ronaldo įvartis Italijos čempionate. Rezultatyviausių žaidėjų sąraše jį lenkia tik Krzysztofas Piatekas iš „Genoa“.