2016 09 10 /22:29

Cristiano Ronaldo sugrįžimas pažymėtas Madrido „Real“ pergale

Cristiano Ronaldo sugrįžo po traumos į aikštelę ir jau 6 minutę įmušė įvartį. Madrido „Real“ namuose rezultatu 5:2 (3:0) nugalėjo „Osasuna“ vienuolikę.
Po traumos į Madrido „Real“ sudėtį sugrįžo Cristiano Ronaldo
Po traumos į Madrido „Real“ sudėtį sugrįžo Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį jau 6-ą minutę įmušė po traumos į aikštelę sugrįžęs Cristiano

Ronaldo. Pirmojoje mačo pusėje įvarčius mušė 40-ą minutę Danilo ir jau per pridėtą laiką – Sergio Ramosas.

Antrojoje pusėje įvarčius Madrido „Real“ komandai mušė 56-ą minutę Pepe ir 62-ą minutę Luka Modričius.

64-ą minutę paguodos įvartį „Osasuna“ komandai įmušė Oriolas Riera, o 78-ą minutę dar vieną pridėjo Davidas Garcia.

Beje, 72-ą minutę Roberto Toresas nerealizaco į šeimininkų vartus skirto 11 metrų baudinio, o 79-ą min. svečiai liko be pašalinto iš aikštės Cayetano Bonnino.

Cristiano Ronaldo visą mačą nežaidė, o jau 66-ą rungtynių minutę buvo pakeistas Karimu Benzema.

Kiti susitikimai:

„Villarreal“ 2:0 nugalėjo „Malaga“ ekipą.
Įvarčius nugalėtojams pelnė Jaume Costa 33–ią minutę ir Nicola Sansone 44–ą.
„Sevilla“ 2:1 palaužė „Las Palmas“.
Vienintelį įvartį svečiams 16–ą minutę pelnė Tana. „Sevillia“ išsigelbėjo tik pačioje mačo pabaigoje, kai 89–ą minutę Pablo Sarabia išlygino rezultatą, o per 4–ą pridėto laiko minutę Carlosas Fernándezas įmušė paskutinį mačo įvartį. Ši pergalė lėmė tai, kad bendroje turnyrinėje lentelėje nugalėtojai pakilo į antrą vietą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas