D.Gvildžio debiutas prie „Jonavos“ vairo: atimti taškai iš „Trakų“

Trečiadienį A lygos sužaisti du 14-ojo turo susitikimai. Netikėtu rezultatu baigėsi dvikova Jonavoje, kur naujojo trenerio Dariaus Gvildžio treniruojami „Jonavos“ futbolininkai 0:0 sužaidė su „Trakais“.
A lyga: „Trakai“ - „Jonava“
A lyga: „Trakai“ - „Jonava“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Reikėtų pažymėti, kad antrajame kėlinyje A lygos autsaideriai turėjo aiškią iniciatyvą ir kur kas buvo arčiau pergalės.

Kitame mače Kauno „Stumbro“ futbolininkai svečiuose 2:0 pranoko „Palangą“.

Pirmame kėlinyje abi komandos vengė atsiverti ir pirmiausiai rūpinosi savų vartų saugumu.

Aktyvesni atakose buvo „Stumbro“ futbolininkai, jie ir sukūrė pirmą pavojingą epizodą. 41 minutę Lucasas Villela pabandė įmušti iš toli, bet kamuolys pataikė į virpstą.

Prieš pat kėlinio pabaigą „Stumbras“ gavo auksinį šansą, kai Mindaugas Bagužis prasižengė baudos aikštelėje. Vis tik 11 m baudinio Nasro Boucharebas nerealizavo – jo smūgį atrėmė Tadas Norbutas.

Visgi antrame kėlinyje svečiai pelnė du įvarčius. Pasižymėjo Kgaogelo Sekgota (74 min.) ir Dominykas Galkevičius (82 min.).