Danilevičius įmušė tris įvarčius

Pasirengimą 2009–2010 metų „Serie A“ čempionatui sekmadienį įspūdingai pradėjo puolėjas Tomas Danilevičius. Šeštadienį 31-ąjį gimtadienį atšventęs lietuvis įmušė tris įvarčius ir padėjo „Livorno“ vienuolikei rezultatu 11:0 (5:0) sutriuškinti mėgėjišką „Valdaora“ komandą.
Tomas Danilevičius
Šeštadienį 31-ąjį gimtadienį atšventęs T.Danilevičius sekmadienį įmušė tris įvarčius. / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis taikliu smūgiu pirmo kėlinio pradžioje atidarė savo ir „Livorno“ įvarčių sąskaitą, o iki pertrauko pridėjo dar du įvarčius. Tiesa, per pertrauką puolėjas buvo pakeistas ir antrame kėlinyje aikštelėje nepasirodė.

Mačo nugalėtojas jau po pirmo kėlinio niekam nekėlė abejonių, nes „Livorno“ pirmavo net penkių įvarčių persvara (5:0). Tačiau po metų pertraukos į „Serie A“ pirmenybesgrįžti besirengiantys „Livorno“ futbolininkai antrajame kėlinyje įmušė dar 6 įvarčius ir šventė triuškinamą pergalę rezultatu 11:0.

Su trimis įvarčiais T.Danilevičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.