2026-04-11 11:20

Dar prieš atleidimą iš „Žalgirio“ kalbėjęs Džiaukštas: „Rasime sprendimus“

Rolandas Džiaukštas po Vilniaus „Žalgirio“ lygiųjų 0:0 su sostinės „Riteriais“ dar kalbėjo kaip komandos vyriausiasis treneris.

Pranešimas apie R.Džiaukšto atleidimą atskriejo pradėjus 2 valandoms po rungtynių pabaigos, o treneris dar planavo kitą mačą su Gargždų „Banga“.

„Rungtynių metu aš galvoju apie rungtynes, o kitas mačas... Aš manau, kad mes rasime sprendimus ir išnaudosime esamus žaidėjus. Tuos, kuriuos turėsime tose rungtynėse, – į klausimą, kuo pakeis artimiausią kovą dėl geltonų kortelių diskvalifikacijų praleisčiančius Jurijų Kendyšą ir Grigiore Turdą, atsakė R.Džiaukštas.

VIDEO: Komentaras | Riteriai - Žalgiris | Toplyga | Džiaukštas

– Aš manau, kad pasveiks mūsų... [Klaudijus] Upstas gal grįš, dėl [Mato] Vareikos dar neaišku. Žiūrėsime. Sprendimus tikrai surasime. Vis tiek kažkas turės žaisti, kaip bebūtų. Neišeis 10 žaidėjų į aikštę.“

Be įvarčių pasibaigęs mačas su „Riteriais“ sostinės „Žalgiriui“ buvo jau ketvirtos iš eilės nelaimėtos rungtynės.

„Buvo du skirtingi kėliniai. Pirmame mes miegojome, o antrame parodėme, kokie mes norėtume būti. Komandai palinkėjau, kad mes būtume tokie, kaip su „Kauno Žalgiriu“ pirmame kėlinyje ir kaip antrajame šių rungtynių, – pažymėjo R.Džiaukštas.

– Aišku, kad nepavyko žaidybiniai veiksmai. Nesusikūrėme pakankamai progų, kad įmuštme įvartį... Kas lėmė? Tikrai ne nenusiteikimas. Tų kalbų [apie „Riterius"] buvo, bet mes tikrai nereagavome į tai.“

„Linkiu, kad ši komanda užbaigtų sezoną, kuo labai abejoju, iš tikrųjų“, – sunkiai taškus renkantiems ir chaosą klubo viduje išgyvenantiems „Riteriams“ įžnybė dabar jau buvęs „Žalgirio“ vyr. treneris.

Kaip savo pranešime rašė Vilniaus klubas, sprendimas atleisti R.Džiaukštą buvo priimtas atsižvelgiant į sportinius rezultatus: per pirmuosius 8 turus Lietuvos čempionate „Žalgiris“ iškovojo 3 pergales ir surinko 11 taškų, o turnyrinėje lentelėje šiuo metu žengia ketvirtas.

R.Džiaukštas vyr. trenerio pareigas „Žalgiryje“ ėjo nuo praėjusių metų rugsėjo, kai pakeitė taip pat atleistą Vladimirą Čeburiną.

„Žalgiris“ dėkoja R.Džiaukštui už svarų indėlį į praėjusių metų rezultatus, įdėtą darbą šiame sezone ir anksčiau bei linki didžiausios sėkmės ateityje“, – skelbė klubas.

Laikinai trenerio pareigas perims iki tol asistentu dirbęs Nerijus Mačiulis.

zalgiris.lt nuotr./Nerijus Mačiulis
zalgiris.lt nuotr./Nerijus Mačiulis

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 17 dieną namuose prieš Gargždų „Bangą“.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą