Davido Villos ir Lionelio Messi duetas atnešė „Barcelona“ ekipai pergalę

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos penkerios „Primera“ čempionato 28-ojo turo rungtynės.
Davidas Villa ir Lionelis Messi
Davidas Villa ir Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Camp Nou“ stadione susigrūmė puikią formą atgavusi „Barcelona“ ir Madrido „Rayo Vallecano“. Eilinę pergalę Ispanijoje iškovojo Jordi Roura auklėtiniai. Jie įveikė Madrido futbolininkus 3:1.

Pirmajame kėlinyje katalonai sukūrė daugiau progų nei varžovai. 25-ąją minutę ekipą į priekį išvedė Davidas Villa, kiek netrukus rezultatą padvigubino Lionelis Messi.

57-ąją minutę D.Villa atliko jau antrąjį rezultatyvų perdavimą, po kurio sėkmingai pasižymėjo argentinietis.

70-ąją minutę rezultatą sušvelnino Raulis Tamudo, kai Munueli Pinto nuginklavo po Piti tikslaus perdavimo.

Likusiuose mačuose neapsieita be staigmenų. „Malaga“ savo žiūrovų akivaizdoje patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Barselonos „Espanyol“, tuo tarpu „Sevilla“ namuose nepasigailėjo „Real Zaragoza“, Madrido „Atletico“ išvykoje be didesnio vargo palaužė „Osasuna“ ir „Granada“ – „Levante“ išsiskyrė taikiai.