Dažnai to nepamatysi: Šveicarijos čempionų kapitonas per pertrauką prašė E.Haalando marškinėlių

Berno „Young Boys“ atrodė beviltiškai Čempionų lygos rungtynėse su „Manchester City“, tačiau negalėjimas priešintis varžovams nesutrukdė Šveicarijos klubo kapitonui Mohamedui Camara jau per pertrauką paprašyti Erlingo Haalando marškinėlių.

0:2 po pirmojo kėlinio atsiliko Šveicarijos čempionai Mančesteryje antradienio vakarą. Antrasis įvartis krito prieš pat pertrauką, tačiau vidurio gynėjo pozicijoje žaidžiantis M.Camara, keliaudamas link rūbinės, nustebino E.Haalandą ir futbolo gerbėjus savo elgesiu.

Įprastai futbolininkai pasikeičia marškinėliais po rungtynių, tačiau Berno ekipos kapitonas nusprendė paprašyti norvego aprangos jau per pertrauką.

Net ir pats E.Haalandas atrodė kiek nustebęs, tačiau galiausiai nusiėmė marškinėlius ir padavė juos varžovui.

„Nemačiau to, tai man naujiena, esu nustebęs“, – sakė „Young Boys“ treneris Raphaelis Wicky.

„Nemanau, kad tai turėjo įtakos rungtynėms ar jo paties pasirodymui, bet aš tikrai su juo pasikalbėsiu, paklausiu, ką jis sau galvojo. Galbūt iš tikrųjų Erlingas pats paprašė marškinėliais pasikeisti. Mes juk nežinome!“ – juokavo strategas.

Pepas Guardiola nusprendė nekreipti dėmesio į įvykį per pertrauką.

„Nežinau nieko apie tai. Mes laimėjome 3:0. Taip jau nutiko, nežinau, kodėl“, – sakė katalonas.

E.Haalandas pirmą savo įvartį mušė nuo 11 metrų žymos, o štai antrąjį pelnė įspūdingu tolimu smūgiu.

„Tai fantastiškas įvykis“, – sakė P.Guardiola.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti