Dešimtyje finišavęs „Juventus“ patyrė pralaimėjimą Italijoje

Italijos „Serie A“ čempionai Turino „Juventus“ pirmieji pelnė įvartį, tačiau per likusią žaidimo dalį prasileido net tris ir 1:3 turėjo pripažinti Romos „Lazio“ komandos pranašumą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečius į priekį 25-ą minutę išvedė Cristiano Ronaldo, bet „Lazio“ futbolininkai savo raumenis pademonstravo dar iki pertraukos – pirmą pridėtą kėlinio minutę rezultatą išlygino Luizas Felipe.

Antroje mačo dalyje šeimininkams pasitarnavo „Juventus“ futbolininkas Juanas Cuadrado, kuriam už neleistiną veiksmą teisėjas iš karto parodė raudoną kortelę.

Mažumoje likę daugkartiniai Italijos čempionai palūžo – iš pradžių praleido Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus įvartį, tuomet Wojciechas Szczesny dar išgelbėjo svečius atremdamas 11 metrų baudinį, bet galiausiai, penktą pridėtą antrojo kėlinio minutę, „Lazio“ pasižymėjo trečią kartą – įmušė Felipe Caicedo.

Tai buvo pirmasis Turino klubo pralaimėjimas Italijos čempionate šiame sezone.

„Juve“ su 36 taškais „Serie A“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi antroje vietoje ir dviem taškais atsilieka nuo Milano „Inter“. „Lazio“ – treti (33 tšk.).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas