Devyniese prieš vienuolika: „Tottenham Hotspur“ krito svarbiame mūšyje

Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai subyrėjo išvykoje ir 0:1 krito prieš „AFC Bournemouth“ klubą. Maža to, net du Londono ekipos žaidėjai nebaigė mačo dėl raudonų kortelių.
Londono „Tottenham Hotspur“
Londono „Tottenham Hotspur“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sonas Heung-minas 43-ąją minutę neišlaikė nervų ir grubiai stūmė varžovą. Už nesportišką elgesį korėjietis gavo raudoną kortelę.

Iškart po pertraukos – 48-ąją minutę – Juanas Foythas nespėjo prie kamuolio ir tiesiomis kojomis įvažiavo varžovui į kojas. Teisėjas nebuvo gailestingas – antra raudona kortelė.

Devyniese prieš vienuolika likę „Spurs“ futbolininkai neatsilaikė – 90-ąją minutę įvartį šeimininkams pelnė Nathanas Ake.

„Tottenham Hotspur“ su 70 taškų liko trečioje lentelės vietoje, tačiau į nugarą kvėpuoja 68 taškus turintis Londono „Chelsea“, kuris savo 37-ojo turo rungtynes žais sekmadienį.

„AFC Bournemouth“ klubas turi 45 taškus ir užima 12-ąją vietą.