Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

Dovana jubiliejaus proga: dviejų „Žalgirių“ akistatoje pergale džiaugėsi Vilniaus komanda

A lygos sezonui besirengiančių komandų susitikime Vilniaus „Žalgiris“ sostinėje pranoko „Kauno Žalgirį“.

Vilma Venslovaitienė turi ką švęsti.

Šeštadienį ryte klubas sveikino savo vadovę su 50-uoju gimtadieniu, o paskui kontrolinėse rungtynėse pergalę iškovojo ir „Žalgirio“ futbolininkai.

Praėjusį sezoną antra A lygoje finišavusi Vladimiro Čeburino treniruojama komanda 2:0 (0:0) laimėjo principinę akistatą Vilniaus „Sportimos“ manieže prieš „Kauno Žalgirį“, kuris pernai finišavo ketvirtas.

Šeštadienį Vilniaus klubas pergalę šventė po dviejų tolimais smūgiais pelnytų įvarčių.

65 minutę po kampinio atšokusį kamuolį į kauniečių vartus pasiuntė japonas Yukiyoshi Karashima.

87 minutę rezultatą irgi tolimu smūgiu padvigubino legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto Adama Fofana.

Tai buvo trečioji Vilniaus „Žalgirio“ pergalė kontrolinėse rungtynėse. Prieš tai jie 3:0 įveikė Panevėžio „Ekraną“ ir 5:0 Gargždų „Bangą“.

„Kauno Žalgiriui“ tai buvo antroji repeticija. Prieš tai Glenno Stahlio auklėtiniai „Kauno Žalgirio“ futbolo manieže 2:0 įveikė Latvijos ekipą „Daugavpils“.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius