Du įvarčiai per dvi minutes – L.Messi svariai prisidėjo prie Argentinos pergalės

Argentinos futbolo rinktinė pasiruošimą „Copa America“ turnyrui baigė triuškinančia pergale, kuri buvo pažymėta dviem greitais Lionelio Messio įvarčiais.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Paskutinėse pasiruošimo ciklo „Copa America“ turnyrui rungtynėse argentiniečiai net 5:1 sutriuškino Nikaragvos rinktinę.

Pirmasis žaidimo pusvalandis apsiėjo be įvarčių, tačiau tuomet savo žodį tarė penkis kartus geriausiu pasaulio futbolininku išrinktas Lionelis Messi.

Kamuolio vunderkindas 37-ą minutę priėmė kamuolį baudos aikštelės prieigose, tuomet meistriškai suklaidino net tris varžovus ir savo stipriąja kairiąja koja pelnė įvartį.

Antrasis įvartis buvo pelnytas paprasčiau – 38-ą minutę Sergio Aguero smūgį Nikaragvos rinktinės vartininkas atrėmė, tačiau kamuolys atšoko prie pat L.Messi kojų ir šis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Barselonos klubo ir Argentinos rinktinės žvaigždė buvo pakeistas po pirmojo kėlinio.

Antrajame kėlinyje du įvarčius argentiniečiams pelnė Milano „Inter“ puolėjas Lautaro Martinezas, vieną – „Watfordo“ saugas Roberto Pereyra.

Per pirmą pridėto laiko minutę savo paguodos įvartį pelnė ir Nikaragvos rinktinės narys Juanas Barrera.

Brazilijoje vyksiantis „Copa America“ turnyras startuos birželio 14-ą.