Du Zlatano Ibrahimovičiaus įvarčiai pasaulio čempionato atrankoje lėmė švedų pergalę prieš Farerų salas

UEFA zonos Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose antradienio vakarą sužaistos trejos rungtynės.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiąją vietą C grupėje užimanti Švedijos rinktinė po dviejų lyderio Zlatana Ibrahimovičiaus įvarčių 2:0 (1:0) įveikė grupės autsaiderę Farerų salų rinktinę.

„Paris Saint Germain“ klubui atstovaujantis puolėjas įmušė 35-ąją minutę, o 82-ąją realizavo 11 metrų baudinį. Nuo 79-osios minutės švedai žaidė be raudoną kortelę gavusio Andreas Granqvisto.

Po šio mačo C grupėje situacija labai įdomi: viso ekipos yra sužaidusios po 6 mačus iš 10-ies, o lyderės poziciją su 16 taškų užima Vokietija. Atitinkamai žemiau rikiuojasi Austrija, Švedija ir Airija, tačiau visos komandos turi po 11 taškų.

Visos trims ekipoms dar liko akistatos su grupės lydere Vokietija ir po vienerias rungtynes tarpusavyje.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas B grupėje, kur Armėnija išvykoje net 4:0 (2:0) sutriuškino Daniją. Įvarčius pelnė Yura Movsisyanas (1 ir 59 min.), Arasas Özbilizas (19 min.) ir Henrikhas Mkhitaryanas (82 min.).

Grupėje su 14 taškų pirmauja Italija, Bulgarija (10 tšk.) yra antra, Čekija su 9-iais – trečia, o po 6 taškus turinti Armėnija ir Danija dalijasi 4-5 vietas.

Vienintelėje I grupės dvikovoje 1:1 sužaidė Baltarusijos ir Suomijos rinktinės.

Išvykoje rungtyniavusius Suomijos futbolininkus 24-ąją min. į priekį išvedė Teemu Pukkio įvartis, tačiau Dmitrijus Verchostovas 85-ąją min. rezultatą išlygino.

Šioje grupėje su 11 taškų pirmauja Ispanija, tašku mažiau turi Prancūzija, Suomija (6 tšk.) yra trečia, o 4-5 vietas dalijasi Gruzija ir Baltarusija (po 4 tšk.). Tiesa, pastarieji yra sužaidę maču mažiau.