Dviguba gėda: vartininkas du įvarčius iš aikštės vidurio praleido per 90 sekundžių

Praleisti įvartį iš vidurio aikštės nemalonu kiekvienam vartininkui. O jeigu tai nutinka du kartus?

Kai kurie žmonės nepasimoko.

Bent jau Masashiro Okamoto tai tikrai. Japonijos antrosios lygos rungtynėse „Montedio Yamagata“ komanda šventė pergalę 3:0 prieš „Ehime“ ekipą, o du įvarčiai krito iš aikštės vidurio. Abu pelnyti per 90 sekundžių.

61 minutę, esant rezultatui 1:0, Shun Nakamura, būdamas savo aikštės pusėje per 10 metrų nuo vidurio linijos, pastebėjo neapdairiai vartus palikusį vartininką ir puiku smūgiu per jį pasiuntė kamuolį į vartus.

Nepraėjo nė dvi minutės, kai „Ehime“ vėl prarado kamuolį ir situacija pasikartojo. Šįkart Tatsuhiro Sakamoto spyrė iš aikštės vidurio ir vėl užklupo vartininką nepasiruošusį – šįsyk kamuolys skriejo greta vartų sargo, šis lietė kamuolį, bet vis tiek praleido įvartį, nuo kurio turėjo parausti.