Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.

Pirmoji akistata – be atsakymų: „Real“ ir „Manchester City“ sužaidė lygiosiomis

Didžiulę intrigą kėlęs UEFA Čempionų lygos pusfinalis po pirmojo mūšio jokio atsakymo nedavė. Karališkasis Madrido „Real“ ir Anglijos čempionas „Manchester City“ klubai sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Rungtynes aktyviau pradėjo Pepo Guardiolos auklėtiniai. Svečiai ilgiau žaidė su kamuoliu ir rezgė daugiau atakų, tačiau „Real“ surengė žaibišką ataką, kurią galingu smūgiu užbaigė Vinicius Junioras (36 min.).

AFP/„Scanpix“ nuotr./Vinicius Junioras

Atrodė, kad įvartis gerokai išmušė „City“ ekipą iš vėžių. „Real“ aikštėje jautėsi vis tvirčiau ir antrajame kėlinyje drąsiai ieškojo kelių padvigubinti savo persvarą, tačiau už klaidą aikštės viduryje teko skaudžiai susimokėti.

Kevinas De Bruyne stipriu tolimu smūgiu įveikė Thibaut Courtois gynybą ir išlygino rezultatą (67 min.).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kevinas De Bruyne

Rungtynėms artėjant prie pabaigos šansą išplėšti pergalę turėjo Karimas Benzema, bet nuo jo įvarčio „Manchester City“ ekipą išgelbėjo vartininkas Edersonas. Kaip ir paskutinę rungtynių minutę, kai galingai iš toli į vartus šovė Aurelienas Tchouameni.

Atsakomosios rungtynės kitą savaitę vyks Mančesteryje.

Įdomu, kad P.Guardiola šiose rungtynėse neatliko nė vieno keitimo, o aštriausias „City“ ginklas, rezultatyvumo rekordus Anglijoje gerinantis Erlingas Haalandas, šįkart liko šešėlyje.

„Scanpix“ nuotr./Erlingas Haalandas strigo „Real“ gynyboje

Kitą pusfinalio seriją rytoj pradės du Italijos klubai. Milano derbyje varžysis „AC Milan“ ir „Inter“ futbolininkai.

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius