„El Clasico“ nebus: „Atletico“ po įspūdingo antrojo kėlinio eliminavo „Barcelona“

Saudo Arabijoje vykstančios Ispanijos Supertaurės turnyro žiūrovai „El Clasico“ mūšio finale neišvys. Pusfinalio kovoje Madrido „Atletico“ po fantastiško grožio antrojo kėlinio 3:2 palaužė „Barcelona“ ir žengė į finalą, kuriame Ispanijos sostinės derbyje mes iššūkį „Real“ klubui.
Angelis Correa
Angelis Correa / „Scanpix“ nuotr.

Visi penki rungtynių įvarčiai krito po pertraukos, o veiksmo per paskutines 45 rungtynių minutes netrūko ir be jų.

Pirmajame kėlinyje „Barca“ kamuolį kontroliavo net 75 proc. laiko, o progų pasižymėti turėjo visas katalonų lyderių trejetas – Lionelis Messi, Luisas Suarezas ir Antoine'as Griezmannas. Vis dėlto pirmosios 45 minutės baigėsi be įvarčių.

Po pertraukos „atletams“ užteko vos 18 sekundžių, kad nuginkluotų „Barca“ vartus gynusį Neto.

Nuo gynėjų atitrūkęs Koke gavo puikų Angelio Correos perdavimą ir smūgiavo į apatinį vartų kampą.

Ilgai Madrido ekipa nepirmavo – L.Messi jau po penkių minučių išlaviravo tarp penkių varžovų gynėjų ir dešine koja nukreipė kamuolį į prieš tai patikimai savo teritoriją gynusio Jano Oblako saugotus vartus.

Argentinietis netrukus pelnė ir dar vieną įvartį, bet šis buvo atšauktas po VAR peržiūros, pastebėjus L.Messi žaidimą ranka.

Tačiau ilgai rezultatas lygus neišbuvo – jau 62-ąją minutę Antoine'as Griezmannas sėkmingai pakartojo L.Suarezo smūgį.

„Barca“ galėjo susikrauti ir dviejų įvarčių pranašumą, bet VAR ir vėl įsikišo bei atšaukė tikslų Gerardo Pique smūgį – šįkart buvo užfiksuota nuošalė.

Galiausiai, „Atletico“ sugebėjo pakeisti mačo eigą.

82-ąją minutę Neto prisidirbo savoje baudos aikštelėje ir Madrido ekipa gavo progą pelnyti įvartį baudiniu, o ja pasinaudojo Alvaro Morata – rezultatas tapo 2:2.

Netrukus į katalonų vartus galėjo būti skirtas ir dar vienas baudinys, bet teisėjas šįkart buvo atlaidus ranka baudos aikštelėje sužaidusiam G.Pique.

Nepaisant atodūsio katalonų stovykloje, „Atletico“ jau netrukus persvėrė rezultatą – antrąjį savo įvartį 86-ąją minutę po to paties A.Moratos perdavimo pelnė A.Correa ir „atletai“, apsigynę per likusias rungtynių minutes, šventė dramatišką pergalę.

Pirmajame Supertaurės pusfinalyje trečiadienį „Real“ 3:1 susitvarkė su „Valencia“.

Finalas tarp dviejų Madrido ekipų vyks sekmadienį, 20 val. Lietuvos laiku.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas