2019 03 14 /2019 03 15

Europos lyga: dviejų įvarčių deficitą panaikinęs „Arsenal“ žengė į ketvirtfinalį

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje buvo žaidžiami atsakomieji aštuntfinalio susitikimai. Dviejų įvarčių deficitą iš Prancūzijos parsivežęs Londono „Arsenal“ namuose sugebėjo įveikti „Rennes“ 3:0 ir žengė į ketvirtfinalį. Pirmąją dvikovą prieš savaitę „kanonieriai“ buvo pralaimėję 1:3.
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 5-ąją dvikovos minutę pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, o dar po dešimties minučių jis atliko rezultatyvų perdavimą Ainsley Maitlandui-Nilesui ir šis padvigubino persvarą.

72-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo antrą kartą pasižymėjęs P.E.Aubameyangas.

Užtikrintai į ketvirtfinalį žengė Londono „Chelsea“, ir antrą kartą 5:0 svečiuose sutriuškinęs Kijevo „Dinamo“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Olivier Giroud.

Pirmąjį mačą Londone anglai buvo laimėję 3:0.

„Valencia“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Krasnodar“, bet pirmą akistatą namuose buvo laimėjusi 2:1.

„Napoli“ svečiuose 1:3 krito prieš „Salzburg“, bet austrų tai negelbėjo – prieš savaitę Apeninuose jie buvo nusileidę 0:3.

Dramatiškai iš turnyro buvo išmestas „Sevilla“ klubas. Penkis sykius šį turnyrą laimėjusi ekipa abu kartus su Prahos „Slavia“ sužaidė taikiai 2:2, tad Čekijos sostinėje prireikė pratęsimo.

Jo metu andalūzai buvo išsiveržę į priekį ir jau atrodė, kad keliaus į kitą etapą, bet kovingi čekai atsakė dviem taikliais smūgiais ir sukūrė stebuklą.

Pratęsimo prireikė ir Lisabonoje. Čia vietos „Benfica“ per pagrindinį laiką 1:0 atsirevanšavo Zagrebo „Dinamo“ už tokiu pačiu rezultatu patirtą pralaimėjimą Kroatijoje, o per papildomą laiką įmušė dar du įvarčius ir žengė toliau.