Europos lyga sugrįžo: Kopenhagos ir Donecko klubai žengė į ketvirtfinalį

Trečiadienį po ilgos pertraukos buvo atnaujintos UEFA Europos lygos kovos. Aštuntfinalio atsakomuosiuose susitikimuose sėkmė šypsojosi „Copenhagen“ ir Donecko „Šachtar“ klubams.

„Copenhagen“ savoje aikštėje Kopenhagoje net 3:0 palaužė Turkijos čempioną Stambulo „Bašakšehir“.

Pirmąjį mačą savo aikštėje turkai buvo laimėję 1:0.

Du įvarčius nugalėtojams 4 ir 52 min. įmušė Jonas Olderis Windas, vieną pridėjo Rasmusas Falkas (62 min.).

Ketvirtfinalyje danų varžove veikiausiai bus „Manchester United“, kuri pirmajame mače net 5:0 sutriuškino Linso LASK.

Antrajame trečiadienio mače „Šachtar“ futbolininkai Kijeve taip pat 3:0 pranoko „Wolfsburg“, o pirmą mačą išvykoje irgi buvo laimėję 2:1.

Vokiečiai turėjo šansą, kai 68-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą buvo išvarytas kartvelas Davitas Chočolava, tačiau jau po dviejų minučių antrą įspėjimą gavo ir „Wolfsburg“ atstovas iš JAV Johnas Brooksas.

Pirmą įvartį 89-ąją minutę įmušė puikų reidą atlikęs Junioras Moraesas, o jau per pridėtą laiką pasižymėjo Manoras Solomonas ir tas pats J.Moraesas.

Ketvirtfinalyje Ukrainos klubas susitiks su „Basel“ ir Frankfurto „Eintracht“ poros nugalėtoju. Pirmą mačą šveicarai laimėjo 3:0.

Priminsime, kad finalinis Europos lygos atkrintamųjų etapas bus žaidžiamas Vokietijoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius