2025-07-03 00:01

Europos moterų futbolo čempionatas startavo netikėtais rezultatais

Trečiadienį Šveicarijoje startavo Europos moterų futbolo pirmenybės, jau pačią pirmąją dieną pažėrusios netikėtų rezultatų.

Čempionato šeimininkės šveicarės, sužaidusios nuostabų pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo 1:0, galiausiai 1:2 krito prieš Norvegijos rinktinę.

Ambicijų neslepiančias šeimininkes į priekį buvo išvedusi Nadine Riesen (28 min.), bet antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Norvegių kapitonė Ada Hegerberg (54 min.) rezultatą išlygino, o netrukus nelaimė ištiko Julią Stierli, kuri pasiuntė kamuolį į savo vartus (58 min.).

Vida Press nuotr./Norvegijos futbolininkių triumfas
Vida Press nuotr./Norvegijos futbolininkių triumfas

Norvegės galėjo laimėti ir ramiau, bet A.Hegerberg, 70-ąją minutę smūgiuodama nuo 11 metrų žymos, nepataikė į vartus.

Suprasti akimirksniu

  • Europos moterų čempionato starte šeimininkės pirmojo mačo nebuvo pralaimėjusios nuo 1997-ųjų.

Kitame A grupės mače suomės netikėtai 1:0 (0:0) įveikė islandes.

Pastarosios 58-ąją minutę liko be vienos žaidėjos, kai antrąją geltoną kortelę užsidirbo Hildur Antonsdottir.

Šiuo pranašumu suomės pasinaudojo 70-ąją minutę – įmušė Katariina Kosola.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą