F.Černychas mušė įvartį Indijoje, bet Keralos „Blasters“ subyrėjo

Gerą sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Fiodoras Černychas įmušė antrąjį savo įvartį Indijos futbolo čempionate.

Lietuvos rinktinės kapitonas vedė į priekį Keralos „Blasters“ ekipą pirmojo kėlinio viduryje (23 min.).

„Blasters“ klubo nuotr./Fedoras Černychas džiaugiasi įvarčiu

32-ejų F.Černychui – tai antras įvartis per 8 rungtynes aukščiausioje Indijos lygoje. Puolėjas yra atlikęs ir 1 rezultatyvų perdavimą.

F.Černycho įvartis nuo 8 sekundės:

Namie žaidusi Keralos ekipa pirmavo, bet galiausiai užsidirbo dvi raudonas korteles, o svečiai – Kolkatos „East Bengal“ – mušė keturis įvarčius ir šventė pergalę 4:2 (1:1).

F.Černychas buvo pakeistas 56-ąją minutę. Tuo metu rezultatas dar buvo 1:1, bet „Blasters“ jau žaidė be vieno pašalinto žaidėjo.

Į duobę įkritusi Keralos ekipa negali laimėti jau ketvirtų rungtynių iš eilės ir su 30 taškų nukrito į 5 poziciją.

„Blasters“ klubo sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys.