2014 05 17 /2014 05 18

Titulų sausra baigėsi – „Arsenal“ po pratęsimo triumfavo FA taurėje

Anglijoje įvyko finalinės futbolo asociacijos (FA) taurės rungtynės, kuriose tarpusavyje susitiko Londono „Arsenal“ ir „Hull City“. „Wembley“ stadiono sienos Arsene'o Wengero ekipai pagaliau buvo sėkmingos. Po pratęsimo „kanonieriai“ rezultatu 3:2 palaužė „Hull City“ ekipą.
FA taurė Arsene'o Wengero rankose
FA taurė Arsene'o Wengero rankose / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės „Arsenal“ futbolininkams prasidėjo ypač nesėkmingai. Jau 4-ąją minutę „Hull City“ vienuolikę į priekį išvedė po kampinio Jamesas Chesteris.

Po įspūdingo starto varžovai įvarčio apetito nemažino. Vos po keturių minučių pranašumą padidino Curtis Daviesas.

Tačiau „Arsenal“ klubas nepalūžo ir 17-ąją minutę Santi Cazorlos tikslūs smūgis atgaivino „kanonierių“ viltis iškovoti titulą.

Kiek vėliau komandos „prigeso“ ir nei vienai nepavyko realizuoti progų. Lemiamą ir išlyginamąjį įvartį 71-ąją minutę pelnė Laurentas Koscielny.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui rezultatas švieslentėje buvo 2:2, o komandos ruošėsi pratęsimui.

Antrojo pratęsimo kėlinyje lemiamą tašką padėjo Aaronas Ramsey, kuris po tikslaus Oliviero Giroud perdavimo padovanojo taip ilgai lauktą trofėjų „Arsenal“ klubui.

Paskutinį kartą A.Wengero vadovaujama Londono ekipa trofėjų buvo iškovojusi 2005 metais, o tuomet „Arsenal“ triumfavo būtent FA taurėje.

„Arsenal“ – „Hull City“ 3:2
4' [0:1] J.Chesteris
8' [0:2] C.Daviesas
17' [1:2] S.Cazorla
71' [2;2] L.Koscielny
109' [3:2] A.Ramsey