FA taurė: „Everton“ rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš „West Ham“

Antradienį vėlai vakare sužaistos dar dvejos Anglijos FA taurės 3-ojo etapo rungtynės.
„Everton“ ir „West Ham“ komandos sužaidė lygiosiomis
„Everton“ ir „West Ham“ komandos sužaidė lygiosiomis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Liverpulio „Everton“ savo  žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono „West Ham“ futbolininkais. Po akaklios kovos komandos išsiskyrė rezultatu 1:1 ir dėl patekimo į šešioliktfinalį turės susigrumti dar kartą.

Pirmąjį šių rungtynių įvartį „West Ham“ pelnė antrajame kėlinyje, kai varžovų vartininką 56-ąją minutę nuginklavo Jamesas Collinsas. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje lygiąsias išplėšė belgas Romelu Lukaku.

„Everton“ arba „West Ham“ ketvirtajame FA taurės etape susitiks su „Doncaster Rovers“ – „Bristol City“ poros nugalėtoju.

Kitame susitikime taip pat buvo užfiksuotos lygiosios. „Scunthorpe“ pirmajame kėlinyje pirmavo rezulatu 2:0, tačiau „Chestefield“ nepasidavė ir išplėšė lygiąsias 2:2.

Rezultatai:

„Everton“ 1 – 1 „West Ham“

56' [0 – 1] J.Collins

90' [1 – 1] R.Lukaku

„Scunthorpe“ 2 – 2 „Chesterfield“

18' [1 – 0] A.Davey

44' [2 – 0] L.Taylor

70' [2 – 1] G.Roberts (11m. baudinys)

85' [2 – 2] J.O'Shea

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas