FA taurėje – minimali „Man Utd“ pergalė ir papildomas „Arsenal“ vargas

FA taurės turnyre kelialapius į varžybų šešioliktfinalį iškovojo visi favoritai, tačiau jų kelias link pergalių – labai skirtingas.
Londono „Arsenal“
Londono „Arsenal“ / „Scanpix“ nuotr.

„Carabao“ turnyre į finalą kitą Mančesterio klubą praleidusi „Man Utd“ nepraranda šansų iškovoti kitą šalies taurę.

„Raudonieji velniai“ namuose 1:0 nugalėjo „Watford“ vienuolikę, o pergalingą įvartį jiems jau 5 min. pelnė Scottas McTominay'us.

Užtikrintai į kitą etapą žengė ir kitas pretendentas į „Premier“ lygos trofėjų – „Leicester City“, svečiuose net 4:0 pervažiavęs „Stoke City“.

„Lapėms“ įvarčius mušė Jamesas Justinas, Marcas Albrightonas, Ayoze Perezas ir Harvey Barnesas.

Papildomų minučių iškovoti pergales prireikė kitiems „Premier“ lygos galiūnams.

Štai Londono „Arsenal“ per pagrindinį rungtynių laiką savojo įvarčio taip ir nesusimedžiojo, tačiau pratęsimo metu pelnė du įvarčius ir 2:0 palaužė „Newcastle United“.

Įvarčių autoriai – Emilis Smithas-Rowe ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Dar didesnę dramą išgyventi turėjo Liverpulio „Everton“, po pratęsimo 2:1 palaužęs „Championshipe“ rungtyniaujantį „Rotherham“ klubą.

Pergalingą įvartį ryškiems poros favoritams pelnė Abdoulaye Doucoure (93 min.).