FA taurėje pergale džiaugėsi tik viena Mančesterio komanda

Anglijos FA taurės turnyre šeštadienį į aikštę žengė ir keli „Premier“ lygos galiūnai, tačiau pergalėmis džiaugėsi ne visi.

Užtikrintą pergalę namų aikštėje pasiekė „Manchester City“ futbolininkai, rezultatu 4:1 sutriuškinę „Port Vale“ vienuolikę, kuri įprastai varžosi ketvirtame pagal stiprumą Anglijos futbolo divizione.

„Miestiečius“ į priekį 19-ąją minutę išvedė Oleksandras Zinchenka, tačiau 35-ąją minutę „Etihad“ stadionas nutilo, kuomet rezultatą netikėtai išlygino Tomas Pope'as.

Visgi ryškius dvikovos favoritus į priekį dar kartą prieš pat pirmojo kėlinio pabaigę išvedė Sergio Aguero, o antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Tayloras Harwoodas-Bellisas ir Philas Fodenas.

Pergale FA taurės turnyrą pradėjo ir „Leicester“ klubas, namuose 2:0 įveikęs „Premier“ lygos aistruoliams puikiai pažįstamą „Wigan“.

Vis dar be Jamie Vardy rungtyniavusioms „lapėms“ vieną įvartį įmušė Harvey Barnesas (40 min.), o kitą „padovanojo“ varžovų gynėjas Tomas Pearce'as (19 min.).

Vienas sunkiausių varžovų ankstyvoje taurės stadijoje kliuvo „Manchester United“. Pastarųjų laukė kelionė į Vulverhamptoną, o mačas su „Wolves“ baigėsi rezultatu 0:0.

Tai reiškia, kad komandos susitiks antrąjį kartą, tik šįkart mačas vyks Mančesteryje.

Beje, šis mačas buvo vienintelis iš 20-ies, pasibaigęs be įvarčių.