G.Arlauskio ginami vartai Europos lygos rungtynėse liko „sausi“

Giedriaus Arlauskio atstovaujamas „CFR Cluj“ klubas dar labiau priartėjo prie UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų. Lietuvis išsaugojo savo ginamus vartus „sausus“, o Rumunijos ekipa namuose 1:0 nugalėjo „Rennes“ iš Prancūzijos.
Klužo CRF vartininkas Giedrius Arlauskis mače Švedijoje.
Klužo CRF vartininkas Giedrius Arlauskis mače Švedijoje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį Klužo klubui 87-ąją minutę pelnė Mario Rondonas. Tas pats futbolininkas 90-ąją minutę užsidirbo ir raudoną kortelę, bet tai rungtynių baigtis jau nepakeitė.

9 taškus po ketverių rungtynių surinkęs Rumunijos klubas E grupėje įsitvirtino antroje pozicijoje. Nuo lyderio Glazgo „Celtic“ G.Arlauskio komanda atsilieka tašku, o trečioje vietoje žengiantį Romos „Lazio“ lenkia jau šešiais taškais.

Iki grupių etapo pabaigos liko du turai, o į kitą etapą pateks po dvi kiekvienos grupės ekipas.