Gargždų „Banga“ pranoko „Jonavą“ ir priartėjo prie išlikimo A lygoje

Davido Afonso treniruojama Gargždų „Banga“ po netrumpos pertraukos vėl džiaugėsi laimėjimu „Optibet A lygoje“.
Robertas Vėževičius
Robertas Vėževičius / fkbanga.lt nuotr.

8-oje turnyro lentelės vietoje žengianti ekipa 35-ojo turo akistatoje namuose 2:0 (1:0) įveikė autsaiderę „Jonavą“.

Gargždiškiai aktyviai pradėjo rungtynes – nemažai darbo turėjo vartininkas Artiomas Fastovas, susitvarkęs su dviem Vaido Magdušausko smūgiais. Tiesa, 13-ąją minutę „Jonavos“ vartų sargas nieko negalėjo padaryti prieš Valdo Paulausko smūgį galva – jam iš dešiniojo krašto asistavo Ernestas Stočkūnas.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje jonaviečiai buvo perėmę iniciatyvą ir turėjo vieną gerą galimybę. Saugas Artiomas Radčenka susistabdė kamuolį baudos aikštelėje ir pažeme smūgiavo greta virpsto.

Po pertraukos V. Magdušausko smūgiuotą kamuolį beveik nuo vartų linijos išmušė „Jonavos“ gynėjas, su dviem tolimais smūgiais susidūrė kamuolius sugavęs Mantas Bertašius. 65-ąją minutę jonaviečiai žaidė dešimtiese – už geltoną kortelę buvo pašalintas Nojus Stankevičius.

Įvykus šiam epizodui, svečiai prie varžovų vartų beveik nepriartėdavo, o „Banga“ 80-ąją minutę džiaugėsi antru įvarčiu. Renano Paulino spirtą kamuolį į skersinį nukreipė A.Fastovas, kuris apsigynė nuo pirmojo Roberto Vėževičiaus bandymo, tačiau antrasis 36-erių futbolininko smūgis buvo taiklus.

Tai buvo 8-asis ukmergiškio įvartis šio sezono „Optibet A lygoje“. Per likusį laiką aikštėje pasirodė ne vienas jaunas futbolininkas – Lietuvos čempionate debiutavo 15-metis „Jonavos“ futbolininkas Mantas Klapatauskas.

Po šios pergalės „Banga“ turi 30 taškų ir 4 taškais lenkia Telšių „Džiugą“, jonaviečiai išlieka su 3 taškais.