Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%

Giedrius Arlauskis padėjo „Rubin“ ekipai iškovoti Marbėjos taurę

Antrajai Rusijos futbolo čempionato pusei besiruošiantis vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Kazanės „Rubin“ klubas ketvirtadienį laimėjo tarptautinį aštuonių komandų „Marbella Cup“ turnyrą Ispanijoje.
Kazanės „Rubin“ futbolininkai
Kazanės „Rubin“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lemiamoje dvikovoje „Rubin“ futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) ekipą.

Lietuvis žaidė visą mačą, kuriame įvarčius nugalėtojams pelnė Giokdenizas Karadenizas (23 min.) ir Romanas Jeriomenka (90+3 min.).

Ukrainiečių gretose pasižymėjo Aleksandras Milevskis (86 min.).

Ketvirtfinalyje „Rubin“ klubas 5:1 (1:1) sutriuškino „Zestafoni“ (Gruzija) ekipą, o pusfinalyje 3:1 (2:1) nugalėjo Poznanės „Lech“ (Lenkija) futbolininkus.

Penktą vietą turnyre užėmė Maskvos CSKA (Rusija) komanda su Deividu Šemberu. Ketvirtadienį maskviečiai, kurių gretose Lietuvos futbolininkas žaidė nuo antrojo kėlinio pradžios, 2:0 (1:0) nugalėjo šeštoje pozicijoje likusius Rumunijos „FC Timišoara“ atstovus.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas