Gins titulą: Vilniaus „Žalgiris“ žais inauguracinėse Kauno stadiono rungtynėse

Vilniaus „Žalgiris“ gins Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės nugalėtojų vardą spalio 16-ąją vyksiančiame turnyro finale.
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – Marijampolės „Sūduva“
Vilniaus „Žalgiris“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai pusfinalio mače namuose po pratęsimo 2:1 įveikė „Kauno Žalgirį“ ir pateko į finalą.

Pirmą įvartį šalies čempionams 39 minutę pelnė saugas Oliveris Buffas.

Atrodė, kad jis bus pergalingas, bet vilniečiai prisižaidė pačioje antrojo kėlinio pabaigoje.

Laikrodžiui jau rodant antrą pridėto laiko minutę Nemanja Ljubisavljevičius labai nesėkmingai bandė išmušti kamuolį kampinio situacijoje ir nukreipė kamuolį į savo vartus, taip pasiųsdamas rungtynes į papildomas 30 minučių.

Visgi per jas sostinės futbolininkai sugebėjo išvengti baudinių serijos – 110-ą minutę Mathiasas Oyewusi „uždarė“ Joelio Bopesu perdavimą ir išplėšė „Žalgirio“ pergalę.

Ši pergalė reiškia, jog po kiek daugiau nei dviejų savaičių sostinės ekipa žais inauguracinėse iš pagrindų atnaujinto Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadiono rungtynėse.

Būtent 15 tūkst. vietų stadione bus surengtos LFF taurės finalo rungtynės, kuriose „Žalgirio“ varžovais bus Kauno rajono „Hegelmann“ arba „Panevėžio“ futbolininkai. Šių komandų pusfinalis bus sužaistas trečiadienį.

„Žalgiris“ LFF taurę iškovojo pernai, kai finale 5:1 sutriuškino „Panevėžį“.

Iš viso Vilniaus klubas taurę yra laimėjęs 13 kartų, o finale žais 20 sykį – abu šie pasiekimai yra rekordiniai Lietuvos futbole.