2020-04-15 19:25

Griežtieji kinai: futbolininkas atleistas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo

Kinijos čempionai Guangdžou „Evergrande“ atleido puolėją Yu Hanchao dėl to, kad šis pažeidė kelių eismo taisykles.
Yu Hanchao
Yu Hanchao / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Kinas siekė išvengti vietinės tvarkos, todėl modifikavo savo automobilio registracijos numerius.

Policija jam už tai skyrė 700 dolerių baudą, 59 rungtynes Kinijos rinktinėje sužaidęs Y.Hanchao su pažeidimu sutiko.

33-jų futbolininkas, penkiskart laimėjęs šalies lygą ir kartą Azijos Čempionų lygą, klubo buvo apkaltintas vidaus taisyklių pažeidimu.

Socialiniuose tinkluose esančios nuotraukos rodo, jog Y.Hanchao vis keitė vieną iš savo numeriuose esančių raidžių iš E į F ir atvirkščiai.

To jis ėmėsi, nes ne Guangdžou mieste registruotu automobiliu galima važiuoti keturias dienas iš eilės, o tuomet keturias automobilis į gatves išriedėti negali.

„Evergrande“ klubas, treniruojamas pasaulio čempiono italo Fabio Cannavaro, garsėja tuo, kad nesitaiksto su taisyklių pažeidimais.

Kovą brazilas Wei Shihao ir Yangas Liyu sumokėjo po 40 tūkst. dolerių baudą, kai pažeidė klubo vidaus taisykles.

Kinijos čempionatas turėjo prasidėti vasario 22-ąją, tačiau vis dar nevyksta dėl koronaviruso pandemijos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą