Gvidas Gineitis kilo nuo suolo, bet neišnaudojo auksinio šanso

Antrajame kėlinyje nuo suolo pakilęs „Torino“ lietuvis Gvidas Gineitis turėjo auksinį šansą įmušti pirmąjį savo įvartį Italijos futbolo čempionate.

„Torino“ išvykoje tuo metu jau buvo atsilikusi 0:2 nuo „Bologna“ futbolininkų, o sėkmingai atšokus kamuoliui dviejų varžovų gynybą įveikęs lietuvis 95-ąją susitikimo minutę smūgiavo į artimąjį vartų kampą, deja, jo bandymą koja atrėmė vartininkas.

Netrukus po šios „Torino“ atakos nuaidėjo ir finalinis rungtynių švilpukas.

71 minutę į aikštę išbėgęs G.Gineitis spėjo atimti vieną kamuolį iš varžovų, pralaimėti dvi oro dvikovas ir sykį prasižengti.

Vida Press nuotr./Gvidas Gineitis

Išvykoje žaidusi „Torino“ mušė pirma, bet Nikola Vlasičiaus įvartis galiausiai buvo atšauktas dėl nuošalės po VAR peržiūros (18 min.).

Antrajame kėlinyje šeimininkus į priekį jau vedė Giovanni Fabbiano (56 min.) ir Joshua Zirkzee (90+2 min.) smūgiai.

Dėl šios nesėkmės nutrūko trejų iš eilės nepralaimėtų „Torino“ ekipos rungtynių Italijos čempionate serija. Ivano Juričiaus auklėtiniai liko su 16 taškų ir nukrito į 12 poziciją.

„Bologna“ su 21 tašku užsiropštė į šeštą.