Gvidas Gineitis vėl žengė į aikštę Italijos pirmenybėse

Lietuvos rinktinės saugas Gvidas Gineitis po keitimo žengė į aikštę rungtynėse su Romos „Lazio“.

19 metų saugas iš Lietuvos pasirodė aikštėje 75-ąją minutę, tačiau „Torino“ rungtynes pralaimėjo 0:2.

Vos pasirodžiusį aikštėje G.Gineitį varžovas stabdė itin šiurkščia pražanga, taip pat saugas iš Lietuvos pasižymėjo blokuotu smūgiu ir puikiai pakeltu kampiniu.

Tai buvo antras mačas iš eilės, kuriame treneris Ivanas Juričius suteikia laiko aikštėje G.Gineičiui.

„Lazio“ laimėti nesutrukdė ir gauta raudona kortelė – 79-ąją minutę antrą geltoną užsidirbo Mario Gila.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Matteo Guendouzi (50 min.) ir Danilo Cataldi (56 min.). Abiejuose rezultatyviuose epizoduose rezultatyvius perdavimus iškišo Luisas Alberto.

„Torino“ su 36 taškais žengia 10-oje vietoje Italijos lygoje, „Lazio“ turi keturiais taškais daugiau ir užima 7-ąją poziciją.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti