Harry Kane'o baudinys priartino „Tottenham“ prie Čempionų lygos

Londono „Tottenham Hotspur“ toliau kabinasi į paskutinį likusį anglišką kelialapį į UEFA Čempionų lygą.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antonio Conte auklėtiniai namuose 1:0 įveikė „Burnley“ klubą ir pakilo į ketvirtą vietą Anglijos „Premier“ lygoje.

Lemtingu rungtynių epizodu tapo per pridėtą pirmo kėlinio laiką į „Burnley“ vartus skirtas baudinys, kai neapdairiai ranka savo baudos aikštelėje sužaidė Ashley Barnesas.

Aštuntą pridėto laiko minutę baudinį atlikęs „Tottenham“ lyderis Harry Kane'as neklydo ir smūgiu į apatinį vartų kampą atnešė Šiaurės Londono komandai pergalę.

68 taškus surinkęs „Tottenham“ turnyrinėje lentelėje aplenkė Londono „Arsenal“, kuris turi 66 taškus, bet „kanonieriai“ dar sužais dvejas rungtynes, kai „Tottenham“ – tik vienerias.

Pirmus tris kelialapius į kito sezono Čempionų lygą jau yra užsitikrinę „Manchester City“, „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ klubai.