Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
2023 09 02 /19:30

„Hegelmann“ vėl įveikė „Sūduvą“, „Dainava“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Pergalę Lietuvos futbolo A lygoje pasiekė Kauno rajono „Hegelmann“, namuose 2:0 įveikusi Marijampolės „Sūduvą“.
„Hegelmann“ – „Sūduva“
„Hegelmann“ – „Sūduva“ / E.Šemioto nuotr.

Tai trečioji iš eilės „Hegelmann“ pergalė prieš „Sūduvą“.

Visuose trijuose mačuose marijampoliečiai nepajėgė įmušti į „Hegelmann“ vartus (įvarčių santykis 0:9).

Šįkart patys „Hegelmann“ futbolininkai po įvartį pelnė abiejuose kėliniuose.

34-ą minutę po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo įvartį pelnė Filipas Dangubičius, antras pagal rezultatyvumą A lygos žaidėjas.

51-ą minutę po Viliaus Armalo perdavimo galva taikliai smūgiavo Michaelas Thuique.

E.Šemioto nuotr./„Hegelmann“ – „Sūduva“

Kitose rungtynėse Alytaus „Dainava“ namuose 1:0 nukovė Telšių „Džiugą“. Vienintelį įvartį 53-ią minutę pelnė Ernestas Stočkūnas.

Taip „Dainava“ nutraukė penkių pralaimėjimų A lygoje seriją.

Standings provided by Sofascore

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną