Į kitą „Capital One“ taurės etapą „Liverpool“ žengė po 27 baudinių serijos

Anglijos „Capital One Cup“ taurės rungtynėse Liverpulyje užfiksuotas neįtikėtinas trileris. Vietos „Liverpool“ klubas 2:2 sužaidė su „Middlesbrough“, o išsiaiškinti nugalėtoją prireikė net 27-ių 11 metrų baudinių.
„Liverpool“ futbolininkai
„Liverpool“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jordanas Rossiteris 10-ąją minutę išvedė „Liverpool“ į priekį, tačiau Adamas Reachas antrajame kėlinyje (62 min.) atstatė pusiausvyrą.

Komandoms teko žaisti pratęsimą ir 109-ąją minutę Suso įmušė įvartį ir vėl išvedė „Liverpool“ į priekį. Vis dėlto, paskutinę pratęsimo minutę buvo skirtas 11 metrų baudinys,

kurį realizavo Patrickas Bamfordas ir suteikė „Middlesbrough“ dar vieną šansą.

Tas pats P.Bamfordas nepataikė pirmojo „Middlesbrough“ 11 metrų baudinio, tačiau  „Liverpool“ saugas Raheemas Sterlingas neįmušė penktojo.

Po to komandų žaidėjai pataikė po 9 baudinius, kol galiausiai pergalingu tapo 14-asis baudonys, kurį įmušė Suso. Po jo mušęs Albertas Adomah nepataikė ir „Liverpool“ serijoje šventė pergalę 14:13.