Į Milaną grįžęs Zlatanas pergalės neatnešė, C.Ronaldo metus pradėjo „hat-tricku“

Italijos „Serie A“ pirmenybėse ankstyvą pirmadienio vakarą sužaisti trys susitikimai. Daugiausiai dėmesio sulaukė mačai Milane ir Turine.

„Madų sostinės“ „San Siro“ stadione po aštuonerių metų pertraukos „AC Milan“ marškinėlius apsivilkęs Zlatanas Ibrahimovičius pergalės savo naujajam klubui neatnešė.

38-erių švedų puolėjas aikštėje po keitimo pasirodė 55-ąją minutę, o „AC Milan“ rungtynės su Genujos „Sampdoria“ baigėsi be įvarčių – 0:0.

Milano klubas taip pratęsė nelaimėtų rungtynių seriją iki trijų, o su vos 22 taškais po 18 turų „raudonai juodi“ Italijos pirmenybėse vargsta užimdami vos 12-ąją vietą.

Kitame susitikime lygos lyderiai Turino „Juventus“ futbolininkai namuose net 4:0 sutriuškino sezono pradžioje puikiu žaidimu stebinusią „Cagliari“ ekipą.

Į pergalę „Senają senjorą“ vedė 2020-uosius „hat-tricku“ pradėjęs Cristiano Ronaldo.

Portugalas visus tris kartus pasižymėjo antrajame kėlinyje – 49, 67 (iš 11 m) ir 82 minutėmis.

Tai – pirmasis C.Ronaldo „hat-trickas“ „Serie A“ pirmenybėse. Jis tapo vos antruoju futbolininku po Alexio Sanchezo, pelniusiu tris įvarčius vienose rungtynėse Anglijos „Premier“ lygoje, Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ir Italijos „Serie A“ čempionate.

Dar vieną įvartį „Juve“ ekipai pelnė Gonzalo Higuainas, pasižymėjęs po to paties C.Ronaldo perdavimo 81-ąją minutę.

45 taškus po šio mačo surinkusi „Juventus“ bent trumpam tapo vienvalde lygos lydere – ją jau šįvakar gali pasivyti rungtynes su „Napoli“ žaisiantis Milano „Inter“.

Trečiajame sužaistame mače įspūdingą pergalę pasiekė Bergamo „Atalanta“, namuose net 5:0 sutraiškiusi „Parma“ vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Papu Gomezas (11 min.), Remo Freuleris (34 min.) ir Robinas Gosensas (43 min.), o dusyk pasižymėjo Josipas Iličičius (60 ir 71 min.).

Įdomu tai, kad „Atalanta“ antras rungtynes iš eilės laimėjo penkių įvarčių skirtumu – prieš pat šventes Bergamo klubas taip pat 5:0 nušlavė „AC Milan“ klubą.

Su 34 taškais „Atalanta“ pakilo į penktąją vietą lygoje, nuo vietą UEFA Čempionų lygoje garantuojančios ketvirtosios atsilikdama vos tašku.