Į pergalių kelią grįžęs „AC Milan“ vejasi „Inter“

„AC Milan“ klubas bando palaikyti to paties miesto „Inter“ ekipos tempą čempioniškose „Serie A“ pirmenybių lenktynėse. Stefano Pioli auklėtiniai išvykoje 2:0 įveikė „Verona“ komandą.
Rafaelis Leao (kairėje) ir Diogo Dalotas švenčia įvartį
Rafaelis Leao (kairėje) ir Diogo Dalotas švenčia įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Po įvartį Milano klubui pelnė Rade Kruničius ir Diogo Dalotas.

Bosnis saugas pasižymėjo 27-ąją minutę, o 21-erių gynėjas iš Portugalijos įmušė įvartį 50-ąją minutę.

„AC Milan“ su 56 taškais yra antroje vietoje ir persekioja „Inter“, turintį 59 taškus ir vienerias rungtynes atsargoje.

Kitose Italijos čempionato rungtynėse „AS Roma“ futbolininkai namie 1:0 palaužė „Genoa“.

Pergalingą įvartį 24-ąją minutę įmušė Gianluca Mancini.

Romėnams ši pergalė leido įšokti į pirmąjį ketvertą, nors žemiau esanti Bergamo „Atalanta“ ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.