Į teisėjų kambarį veržęsis „Bayern“ treneris sumokės solidžią baudą

Miuncheno „Bayern“ treneris už netinkama elgesį teisėjų atžvilgiu nubaustas 50 tūkst. eurų bauda.

Miuncheno „Bayern“ 2:3 pralaimėjo Menchegladbacho „Borussia“ futbolininkams, o J.Nagelsmannas buvo itin piktas dėl Dayot Upamecano parodytos raudonos kortelės jau 8-ąją rungtynių minutę.

35-erių specialistas elgėsi negarbingai po rungtynių, kuomet užsipuolė teisėją Tobiasą Welzą.

Maža to, J.Nagelsmannas net nurūko į teisėjų persirengimo kambarį, į jį įsiveržė ir ten praleido apie minutę. Palikdamas patalpą vokietis nepagailėjo įžeidžiančių žodžių.

„Bayern“ stovyklą baiminosi, kad treneris gali būti diskvalifikuotas, o artimiausias rungtynes Bavarijos komanda žais su tiesioginiais konkurentais dėl titulo Berlyno „Union“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Miuncheno „Bayern“ futbolininkai

„Emocijos yra sporto dalis. Po raudonos kortelės pamečiau savitvardą. Tiesa, turiu atsiprašyti dėl savo panaudotų žodžių Tobiaso Welzo atžvilgiu“, – instagrame tą pačią dieną rašė J.Nagelsmannas.

„Bayern“ Vokietijos čempionate turi 43 taškus, tačiau tiek pat yra surinkę dar du klubai: „Union“ ir Dortmundo „Borussia“.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?