„Inter“ žengė į Italijos taurės finalą (video)

Italijos čempionas Milano „Inter“ klubas antradienį atsakomosiose šalies futbolo taurės turnyro pusfinalio rungtynėse antrą kartą 1:0 (0:0) įveikė „Fiorentina“ ekipą ir po metų pertraukos vėl žais turnyro finale.
S.Eto'o džiaugiasi įvarčiu
S.Eto'o džiaugiasi įvarčiu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Samuelis Eto'o (57 min.).

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje „Inter“ futbolininkai taip pat laimėjo 1:0.

Penkiskart (1939, 1977, 1978, 1981, 2005 ir 2006 m.) šalies taurės laimėtojams tai bus dvyliktasis finalas. Tiesa, pastarieji du – 2007 ir 2008 metais – buvo nesėkmingi.

„Rungtynių pradžioje žaidėme ramiai, nerizikavome, nes mums to nereikėjo. Po pertraukos S.Eto'o pelnė įvartį ir viskas tapo aišku“, – po mačo kalbėjo „Inter“ trenerio Jose Mourinho, kuris vis dar nebendrauja su Italijos žiniasklaida, asistentas Daniele Bernazzani.

Antrasis Italijos taurės turnyro finalo dalyvis paaiškės balandžio 21-ąją Udinėje, kur vietos „Udinese“ vienuolikė atsakomosiose pusfinalio rungtynėse namuose susigrums su šalies pirmenybių lydere „AS Roma“, kuriai svečiuose pralaimėjo 0:2.