TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Intriga nesisklaido: Braitone laimėjęs „Arsenal“ – vėl pirmas

Londono „Arsenal“ ir toliau neatsisako čempioniškų ambicijų. Šeštadienio vakarą Mikelio Artetos auklėtiniai svečiuose 3:0 sutriuškino „Brighton“ ekipą ir sugrįžo į Anglijos „Premier“ lygos viršūnę.
Bukayo Saka
Bukayo Saka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lūžis įvyko 33-ąją minutę, kai savo baudos aikštelėje Tariqas Lamptey kvailai pargriovė Gabrielį Jesusą.

Baudinį užtikrintai realizavo Bukayo Saka.

62-ąją minutę Braitono komanda prie savų vartų suklydo dar kartą. Tuo pasinaudojęs Jorginho atliko perdavimą į priešvartį ir iš ten Kai Havertzas padvigubino persvarą.

86-ąją minutę į greitą kontrataką nuskubėjęs Leandro Trossardas padėjo tašką.

Po pergalės „Arsenal“ vėl pakilo į pirmąją poziciją ir tašku lenkia „Liverpool“, kuris šio turo rungtynes sekmadienį svečiuose žais su „Manchester United“.