Turkijos krachas „Euro 2020“: Velsas neįmušė baudinio, bet šventė pergalę

Prieš „Euro 2020“ pirmenybes buvo spėliojama, kad Turkijos rinktinė gali nustebinti, tačiau stebina turkai nebent iš blogosios pusės – trečiadienio vakarą jie 0:2 krito ir prieš Velsą.

Pirmosiose rungtynėse Turkija beviltiškai 0:3 krito prieš Italiją, bet reabilituotis nepavyko net ir prie minios draugiškai nusiteikusių aistruolių Baku Olimpiniame stadione Azerbaidžane.

Velsą į priekį išvedė Aronas Ramsey, kuris 43-ąją minutę įkirto į baudos aikštelę, sulaukė Garetho Bale’o puikaus perdavimo ir vartininkui šansų nepaliko.

Antrojo kėlinio startas buvo labai aktyvus, o 61-ąją minutę nuostabią progą turėjo G.Bale’as. Madrido „Real“ priklausanti Velso superžvaigždė uždirbo 11 metrų baudinį, pats stojo prie kamuolio, bet mušė aukštai virš vartų.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis tarp abiejų komandų futbolininkų kilo rimtas konfliktas Burakas Yilmazas prasižengė, o tada dar trinktelėjo per veidą varžovui. Turką stūmė varžovai ir prasidėjo chaosas, kurį teisėjas užbaigė trimis geltonomis kortelėmis.

Tašką rungtynėse padėjo Connoras Robertsas, kuris penktąją pridėto laiko minutę sulaukė G.Bale'o puikaus perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Velsas pirmajame mače 1:1 sužaidė su Šveicarija, tad yra surinkęs 4 taškus, turkai lieka su apskritu 0.

Rungtynių eiga. Turkija – Velsas 0:1

Antras kėlinys.

90+5 min. Muša įvartį Connoras Robertsas. Koks G.Bale'o reidas ir koooks jo perdavimas! Jau 2:0 ir rungtynės baigiasi.

90 min. Konfliktas aikštėje! Stumdosi abiejų komandų futbolininkai, Velsui tokie incidentai nereikalingi, jie juk pirmauja. Bet B.Yilmazas tikrai trinktelėjo per veidą varžovui po to, kai pats prasižengė. Ti kaip reikiant įaudrino oponentus.

88 min. D.Jamesas pavėlavo, o tada jau persistengė su perdavimu. Greita ataka virto šnipštu.

85 min. Turkams reikia susiimti, jų čempionato viltys dega atvira liepsna.

74 min. K.Moore'ui prakirsta nosis, varžovas Č.Soyuncu koja įspyrė į veidą Velso puolėjui.

61 min. Garethas Bale'as... Jis uždirbo 11 metrų baudinį ir pats jį bandė paversti įvarčiu, tačiau smūgiavo labai nesėkmingai – kamuolys skriejo aukštai virš vartų.

55 min. Labai aktyvi antrojo kėlinio pradžia, gerų progų jau turėjo abi komandos.

Pirmas kėlinys.

42 min. Įvartis krenta į Turkijos vartus! Aronas Ramsey, turėjęs puikią progą kėlinio pradžioje, dabar jau neklysta! Nuostabus jo įkirtimas, puikus Garetho Bale'o perdavimas, tikslus smūgis ir kamuolys spurda tinkle. Velsas priekyje – 1:0.

29 min. Nuo vartų linijos kamuolį numuša Velso gynėjas!

9 min. Gerą progą turėjo ir Turkija, tačiau B.Yilmazo smūgis blokuojamas.

6 min. Kokia proga! A.Ramsey suklaidino varžovą baudos aikštelėje, tačiau Turkiją gelbsti vartininkas.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

Startinės sudėtys:

Turkija: Ugurcanas Čakiras; Mehmetas Čelikas, Kaanas Ayhanas, Čaglaras Soyuncu, Umutas Merašas; Okay'us Yokuslu, Kenanas Karamanas, Hakanas Čalhanoglu, Ozanas Tufanas, Cengizas Underas; Burakas Yilmazas.

Velsas: Danny Wardas; Benas Daviesas, Connoras Robertsas, Joe Rodonas, Chrisas Mephamas; Joe Allenas, Joe Morrellas, Danielis Jamesas, Aaronas Ramsey, Garethas Bale'as; Kiefferas Moore'as.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?