Iš Čempionų lygos išmestos „Borussia“ saugas apie teisėjo sprendimą: „Pasityčiojimas“

Dortmundo „Borussia“ klubui nepavyko išsaugoti pirmajame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio mače susikrauto pranašumo. „Prūsai“ svečiuose nusileido Londono „Chelsea“, o po susitikimo kalbėjo apie teisėjo sprendimus.

„Borussia“ prieš tris savaites laimėjo pirmąją akistatą namuose 1:0, bet antradienio vakarą svečiuose nusileido varžovams 0:2 ir baigė kelionę link Čempionų lygos trofėjaus.

„Stamford Bridge“ stadione vykusiose rungtynėse „Chelsea“ į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė Raheemas Sterlingas, bet kur kas daugiau kalbų sukėlė antrasis „mėlynųjų“ įvartis antrojo kėlinio pradžioje.

Arbitras iš Nyderlandų Danny Makkelie sužaidus vos kelias minutes po pertraukos parodė į 11 m žymą po to, kai ranka baudos aikštelėje sužaidė „Borussia“ saugas Marius Wolfas.

Baudinį į tautiečių vartus stojęs mušti „Chelsea“ puolėjas Kai Havertzas pirmuoju mėginimu šovė į virpstą, bet netrukus gavo dar vieną šansą, nes teisėjai per VAR peržiūrą įžvelgė, jog „Borussia“ žaidėjai anksčiau laiko įbėgo į baudos aikštelę.

Antrą progą gavęs K.Havertzas neklydo ir padvigubino „Chelsea“ persvarą, o, kaip paaiškėjo vėliau, tai ir buvo pergalingas įvartis.

Imago / Scanpix nuotr./Kai Havertzas muša baudinį

„Borussia“ žaidėjai po rungtynių neslėpė apmaudo ir šaudė strėles į arbitro pusę.

Štai Dortmundo ekipos saugas iš Anglijos Jude'as Bellinghamas sprendimą leisti pakartoti baudinį pavadino pasityčiojimu.

„Nežinau, ką jis dar galėjo padaryti su savo ranka, – pirmiausia, apie baudinio paskyrimo momentą kalbėjo anglas. – Jau vien tai buvo nuviliantis momentas, o tai, kad jie galėjo kartoti baudinį, buvo pasityčiojimas.

Kiekvieno baudinio metu, ypač jei jį mušantis žaidėjais įsibėgėja taip lėtai, būna žaidėjų, kurie įžengia į baudos aikštelę akimirka per anksti.

Bet teisėjas priėmė sprendimą ir mes turime su juo gyventi.“

Paprašytas toliau kalbėti apie teisėjų sprendimus, J.Bellinghamas to daryti nepanoro.

„Nenoriu prisidaryti problemų. Jau ir taip esu sumokėjęs pakankamai baudų“, – sakė „Borussia“ saugas.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti