Įsiutę „Ajax“ aistruoliai nutraukė gėdingai besiklosčiusias principines rungtynes

Nyderlandų futbolo čempionate sekmadienį rungtynės tarp lygos grandų Amsterdamo „Ajax“ ir Roterdamo „Feyenoord“ sostinėje buvo nutrauktos 55 min. dėl šeimininkų aistruolių sukeltų riaušių.
Amsterdamo „Ajax“ aistruoliai nutraukė rungtynes.
Amsterdamo „Ajax“ aistruoliai nutraukė rungtynes. / IMAGO/Pro Shots nuotr.

Svečiai tuo metu pirmavo 3:0. Jiems įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Santiago Gimenezas (9 ir 18 min.) bei Igoras Paixao (37).

Rungtynės buvo sustabdytos jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai aistruoliai pradėjo į Johano Cruyffo arenos aikštę mėtyti fakelus. Po kiek laiko rungtynės buvo pratęstos, bet sirgaliai nenusiramino ir mačą teko nutraukti.

Itin nesėkmingai sezoną pradėjęs „Ajax“ per pirmąsias 4 rungtynes pelnė tik 5 taškus ir principinę dvikovą su „Feyenoord“ pasitiko šalies čempionate būdamas vos 13-as.

Tuo metu Roterdamo klubas per 5 rungtynes pelnė 11 taškų ir užima 4 vietą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti