Ispanai trimis įvarčiais suvarpė italų gynybą ir laimėjo svarbų mūšį atrankoje

Svarbią pergalę 2018 m. pasaulio futbolo čempionato atrankoje iškovojo Ispanijos rinktinė, namuose 3:0 įveikusi pagrindinę konkurentę G grupėje – Italiją.
Ispanija – Italija
Ispanija – Italija / „Scanpix“ nuotr.

Ispanai į priekį išsiveržė 13-ą minutę, kai baudos smūgį realizavo Isco.

40-ą minutę Isco pasižymėjo dar kartą, o 77-ą minutę Alvaro Morata atsidūrė kontraatakos smaigalyje ir padėjo tašką rungtynėse.

Ispanai įsirašė 19-ą tašką grupėje, italų sąskaitoje lieka 16 taškų.

Pirmasis šių ekipų susitikimas Italijoje baigėsi lygiosiomis 1:1, o visas kitas rungtynes abi komandos laimėjo.

Primename, jog tik pirmą vietą užėmusi komanda iš karto pateks į pasaulio čempionatą, o antra komanda kovos papildomoje atrankoje.

Kitose grupės rungtynėse Izraelis 0:1 namuose pralaimėjo Makedonijos futbolininkams, o Albanija savo aikštėje 2:0 palaužė Lichtenšteiną.