Ispanijoje – gražuolis E.Hazardo įvartis ir įtikinama „Real“ pergalė

Solidžias rungtynes Ispanijos čempionate šeštadienį sužaidė titulą ginantis Madrido „Real“ klubas. Sostinės komanda 4:1 namuose pranoko „Huesca“ vienuolikę.
Edenas Hazardas
Edenas Hazardas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį 40-ąją minutę labai gražiu tolimu smūgiu pelnė po traumos į rikiuotę sugrįžęs Edenas Hazardas.

Prieš pat pertrauką Karimas Benzema spyriu iš kelių metrų persvarą įtvirtino, 54-ąją minutę pasižymėjo Federico Valverde, o 90-ąją – tašką padėjo antrąkart įmušęs K.Benzema.

Svečiams paguodos įvartį 75-ąją minutę pelnė Davidas Ferreiro.

Po septynių mačų „Real“ turi 16 taškų ir pirmauja čempionate.

8 rungtynes sužaidusi „Huesca“ yra sukrapščiusi 5 taškus ir žengia iškritimo zonoje.