Ispanijoje – juodas vakaras favoritams: „Barca“ pralaimėjo, „Atletico“ ištempė lygiąsias

Staigmenų šeštadienį nepagailėjo Ispanijos „La Liga“ 5-asis turas. Čempionų titulą ginanti „Barcelona“ 0:2 svečiuose nusileido „Granada“ ekipai.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

2-ąja minutę pasižymėjo nigerietis Ramonas Azeezas, o 65-ąją Alvaro Vadillo realizavo baudinį ir pergalę įtvirtino.

Tai buvo antras katalonų pralaimėtas mačas šį sezoną. Su 7 taškais Ernesto Valverde vyrai užima vos septintąją vietą.

Lionelis Messi žaidė nuo antrojo kėlinio pradžios, tačiau savo komandos išgelbėti nepajėgė.

Tuo tarpu laimėjusi „Granada“ su 10 taškų pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Tiek pat taškų turi ir mačą atsargoje turinti „Sevilla“ bei Madrido „Atletico“, kuris antrose rungtynėse iš eilės prarado taškus, nulinėmis lygiosiomis namuose sužaidęs su Vigo „Celta“.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Villarreal“ 2:0 pranoko „Valladolid“, o Valensijos „Levante“ ir „Eibar“ išsiskyrė be įvarčių.