Ispanijoje – vartininko įvartis į „Atletico“ vartus ir „Barcos“ vargai su nykštukais

Ketvirtadienio vakarą Ispanijoje sužaisti du „La Liga“ ir du Karaliaus taurės mačai. Čempionate pirmaujantis Madrido „Atletico“ svečiuose 2:1 pranoko „Eibar“ ir dar labiau sustiprino čempioniškas ambicijas.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkus į priekį 12-ąją minutę išvedė baudinį realizavęs vartininkas Marko Dmitrovičius.

Serbas tapo pirmuoju nuo 2011-ųjų „La Liga“ čempionate įmušusiu vartininku. Prieš dešimtmetį pasižymėjo „Almeria“ vartų sargas Dani Aranzubia. Baudinį vartininkas Ispanijos čempionate buvo įmušęs dar seniau – 2003-aisiais (Nacho Fernandezas).

40-ąją minutę Luisas Suarezas rezultatą išlygino, o 89-ąją išplėšė realizavo baudinį ir išplėšė pergalę.

Po šio mačo „Atletico“ lenkia artimiausią persekiotoją Madrido „Real“ septyniais taškais ir dar turi rungtynes atsargoje.

Kitame mače „Valencia“ 1:1 sužaidė su Pamplonos „Osasuna“.

Ispanijos Karaliaus taurės turnyro trečiojo etapo rungtynėse „Barcelona“ tik po pratęsimo 2:0 pranoko trečio diviziono kuklų „Cornella“ klubą. Ši komanda prieš tai nustebino iš kovos eliminuodama „Atletico“.

Katalonai galėjo laimėti ir per pagrindinį laiką, bet Miralemas Pjaničius ir Ousmane'as Dembele nerealizavo dviejų baudinių.

Visgi prasidėjus pratęsimui tam pačiam O.Dembele pavyko įmušti. Antrą įvartį jau 120-ąją minutę įmušė Martinas Braithwaite'as.

Leonelis Messi registruotas nebuvo, o šeimininkai mačą baigė nepilnos sudėties, nes pratęsimo pabaigoje antrą geltoną kortelę gavo Albertas Estellesas.

Kitose rungtynėse Bilbao „Athletic“ svečiuose 2:1 pranoko trečio diviziono „Ibiza“.