TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Ispanijos grandai parodė jėgą: „Barcelona“ triumfavo Paryžiuje, „Atletico“ – namuose

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaisti likę du ketvirtfinalio susitikimai. Pergales iškovojo abi Ispanijos komandos – „Barcelona“ svečiuose palaužė „Paris Saint Germain“ ekipą, o Madrido „Atletico“ savo aikštėje susitvarkė su Dortmundo „Borussia“.
Lamine'as Yamalis ir Raphinha
Lamine'as Yamalis ir Raphinha / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Barcelona“ pirmavo, turėjo vytis varžovus ir galiausiai penkių įvarčių trileryje 3:2 svečiuose sugebėjo nugalėti žvaigždėtą Prancūzijos čempioną „Paris Saint Germain“.

37-ąją minutę katalonai pasileido į greitą išpuolį, Lamine'as Yamalis iš dešinio krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę link Roberto Lewandowskio, PSG vartininkas Gianluigi Donnarumma atmušė kamuolį, bet tai padarė nelabai sėkmingai ir pirmas prie jo suskubęs Raphinha įmušė pirmą įvartį.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Gianluigi Donnarummos klaida

Visgi prasidėjus antram kėliniui Luiso Enrique auklėtiniams pavyko atsitiesti.

47-ąją minutę Ousmane'as Dembele baudos aikštelėje suklaidino Sergi Roberto ir galingu šūviu rezultatą išlygino.

Nesugebėję atsipeikėti, katalonai praleido ir dar kartą – po poros minučių greita PSG ataka baigėsi Vitinha taikliu smūgiu.

Dabar jau laikas buvo reaguoti Xavi ir jis sureagavo. Sužaidus valandai į aikštę buvo mestas Pedri ir prireikė vos kelių minučių, kad talentas atliktų fantastišką perdavimą iš aikštės gilumos Raphinhai ir brazilas pelnė antrą savo įvartį bei rezultatą išlygino – 2:2.

Bet ir tai nebuvo viskas.

77-ąją Ilkay'us Gundoganas nuostabiai pakėlė kampinį ir visus baudos aikštelėje aplenkęs Andreasas Christensenas galva vėl išvedė „Barcelona“ į priekį ir įmušė pergalingą įvartį. Įdomu tai, kad šį daną Xavi irgi buvo išleidęs į aikštę po keitimo vos prieš kelias minutes.

Kitame trečiadienio mače žingsnį link pusfinalio žengė Madrido „Atletico“ ekipa.

Diego Simeone auklėtiniai namuose 2:1 pranoko Dortmundo „Borussia“ ekipą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Antoine'as Giezmannas

4-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Rodrigo de Paulis, o 32-ąją Samuelis Lino persvarą įtvirtino.

Vokiečių viltis atgaivino 81-ąją minutę Sebastieno Hallero taiklus smūgis.

Atsakomieji mačai Dortmunde ir Barselonoje vyks ateinantį antradienį.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti