Ispanijos Karaliaus taurėje – sunki „Barcos“ pergalė prieš lietuvio klubą

Ernestas Juškevičius liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Linares“ Ispanijos Karaliaus taurės šešioliktfinalyje po įtemptos kovos 1:2 nusileido „Barcelona“ ekipai.

E.Juškevičius – lietuvis vartininkas – buvo registruotas susitikimui, bet 22-jų lietuvio paslaugų treneriui neprireikė.

Trečioje Ispanijos lygoje rungtyniaujanti Linareso komanda kiek netikėtai išsiveržė į priekį 19-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Hugo Diazas.

Pirmajame kėlinyje „Barcai“ rezultato išlyginti nepavyko, bet rungtynes aukštyn kojomis katalonai apvertė per šešias minutes po pertraukos.

Ousmane'as Dembele 63-ąją, o Ferranas Jutgala 69-ąją minutėmis pelnė po įvartį ir „Barcelona“ jau buvo priekyje.

„Linares“ komanda trečioje Ispanijos lygoje žengia 14-oje vietoje, o E.Juškevičius šį sezoną yra sužaidęs aštuonerias rungtynes.