Ispanijos rinktinė Portugalijoje buvo sutriuškinta (video)

Pasaulio čempionė Ispanija gavo skaudų antausį – draugišką mačą net 0:4 pralaimėjo Portugalijai.
C.Ronaldo pelnė pirmą susitikimo įvartį
C.Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

36-ą rungtynių minutę Cristiano Ronaldo pasityčiojo iš ispanų gynėjų ir suklaidinęs juos pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau netrukus sunkiai tvardėsi iš pykčio, mat kamuoliui dar nekirtus linijos jį galva palietė Nani ir teisėjas užfiksavo nuošalę.

Tačiau jau 45 minutę po to paties C.Ronaldo smūgio, kuri atmušė vartininkas Ikeras Casillasas, patogioje situacijoje atsidūręs Carlosas Martinsas išvedė portugalus į priekį.

Antro kėlinio pradžioje Helderis Postiga padvigubino persvarą, o 68-ą minutę  pradėjo triuškinti varžovus – puolėjas nuginklavo I.Casillasą iš 11 metrų.

Tačiau tai nebuvo pabaiga – 90-ą minutę ketvirtą įvartį įmušė Hugo Almeida.

Verta paminėti, kad būtent su ispanais 2011 m. kovo pabaigoje Europos čempionato atrankos turnyre susitiks Lietuvos futbolininkai.