Ispanijos taurės pusfinalyje – keturi Luiso Suarezo įvarčiai ir „Barcos“ triuškinanti pergalė

Stipriausias žemyno klubas „Barcelona“ dviem kojomis įšoko į Ispanijos taurės finalą, nors trečiadienį laimėjo tik pirmąją pusfinalio dvikovą. Namuose žaidę katalonai net 7:0 sutriuškino „Valencia“ vienuolikę ir atsakomąją dvikovą svečiuose pavertė formalumu.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Scanpix“ nuotr.

Šiose rungtynėse Luisas Suarezas pelnė net keturis įvarčius, o dar tris kartus pasižymėjo geriausias planetos futbolininkas Lionelis Messi.

Įmušti įvartį galėjo ir trečiasis „stebuklingojo“ Barselonos klubo trejeto narys Neymaras, tačiau prieš pat pertrauką nerealizavo 11 metrų baudinio.

Mačą svečiai baigė nepilnos sudėties. 88-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Shkodranas Mustafi.

„Barcelona“ – „Valencia“ 7:0
7‘ [1:0] Luisas Suarezas
12‘ [2:0] Luisas Suarezas
29‘ [3:0] Lionelis Messi
59‘ [4:0] Lionelis Messi
74‘ [5:0] Lionelis Messi
83‘ [6:0] Luisas Suarezas
88‘ [7:0] Luisas Suarezas