Įspūdingas Madrido „Real“ Karaliaus taurėje – varžovus nušlavė 10:1

Ispanijos Karaliaus taurės turnyro šešioliktfinalyje Madrido „Real“ bendru rezultatu net 10:1 nušlavė „Melilla“ futbolininkus ir pateko į aštuntfinalį.
Isco
Isco / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

Atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Madrido klubas šventė pergalę 6:1 prieš trečiojo Ispanijos diviziono komandą.

Jau po pirmojo kėlinio „Real“ pirmavo 3:0, kai dublį atliko Marco Asensio ir debiutinį įvartį įmušė Javi Sanchezas.

Antrajame kėlinyje dublį mušė Isco, pasižymėjo ir Vinicius. „Melilla“ paguodos įvartį 81 minutę įmušė 11 metrų baudinį realizavęs Yacine Qasmi.